Esra Dermancıoğlu, Milano’daki Dansından Sonra Şimdi de Çılgın Kostümüyle Roma Sokaklarını Şenlendirdi!

Rol aldığı her yapımı güzelleştiren oyunculardan biri olan Esra Dermancıoğlu, eğlenceli karakteriyle sık sık gündeme geliyor. Kısa bir süre önce Milano sokaklarındaki çılgın dansıyla gündeme gelen Dermancıoğlu, şimdi de Roma sokaklarındaki halleriyle dikkat çekti. 

İşte detaylar ?

Esra Dermancıoğlu, güçlü karakteri ve eğlenceli halleriyle kendine has karakteri olan ünlülerin başında geliyor.

Fatmagül’ün Suçu Ne? dizisinde canlandırdığı ‘Mukaddes Yenge’ karakteri ile hepimizin hafızalarına kazınmıştı hatırlarsanız.

Sosyal medyayı da aktif olarak kullanan Esra Dermancıoğlu, açıklamaları ve paylaşımları ile magazin gündeminden düşmüyor biliyorsunuz ki.

Şimdilerde Hudutsuz Sevda dizisinde Asiye karakterini canlandıran Dermancıoğlu, geçtiğimiz günlerde Uzman Klinik Psikolog Gökhan Çınar’ın sunduğu Katarsis programında “Ben deli değilim ama sürünün içinde çok aynı davranmıyor olabilirim” açıklamasıyla çok konuşulmuştu.

Geçtiğimiz haftalarda Milano’ya giden ünlü oyuncu sosyal medya hesabından dans ederken yaptığı eğlenceli paylaşım ile dikkatleri üzerine toplamıştı.

Şimdi de Roma’ya giden Esra Dermancıoğlu, yine sosyal medya hesabı üzerinden Roma sokaklarında yaptığı eğlenceli paylaşım ile dikkat çekti.

Oldukça renkli bir kıyafet tercih eden Dermancıoğlu’nun bu elbisesi Nihan Peker imzası taşıyor.

Paylaşımının altına “Esra is in Roma…” notunu düşen Esra Dermancıoğlu’nun bu paylaşımı kısa sürede takipçileri tarafından yorum ve beğeni yağmuruna tutuldu.

İşte Esra Dermancıoğlu’nun dikkat çeken eğlenceli paylaşımı ?

İşte Esra Dermancıoğlu’nun paylaşımına gelen bazı yorumlar ?

Siz Esra Dermancıoğlu’nun bu paylaşımını nasıl buldunuz? Yorumlarda buluşalım ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x